Już 2400 uczennic i uczniów szkół podstawowych i średnich zostało zgłoszonych na warsztaty kompetencyjne podczas Targów CZAS NA MŁODOZIEŻ, które organizuje Stowarzyszenie Morena z Partnerami. To bezpłatne przedsięwzięcie, zapewniony jest transport, a liczba wolnych warsztatów zmniejsza się z każdym dniem.

Stowarzyszenie Morena już od 10 lat organizuje w Gdańsku targi młodzieżowej aktywności CZAS NA MŁODZIEŻ. W poprzednich edycjach w warsztatach wzięło udział 16 200 uczestniczek i uczestników, a 24 000 młodych osób w prezentacjach, spotkaniach, konkursach itp.

Tegoroczna edycja została objęta patronatem honorowym Aleksandry Dulkiewicz - Prezydent Miasta Gdańska oraz Agnieszki Owczarczak - Przewodniczącej Rady Miasta Gdańska. Warsztaty i aktywności to możliwość zapoznania się z szeroką ofertą zajęć i warsztatów różnych instytucji, ale także rozwinięcia aktywności i umiejętności. W tym roku motywem przewodnim wydarzenia jest edukacja i integracja uczniów z Polski i Ukrainy - dzięki współpracy z UNICEF oraz Miastem Gdańsk. Młodzi uczestnicy mają zapewniony transport ze szkoły na teren Amberexpo i w drogę powrotną. Zapraszamy do zapoznania się z filmem pokazującym aktywności z poprzednich edycji film targi CNM .

Są jeszcze wolne terminy warsztatów.. Wystarczy wypełnić formularz. Organizator potwierdza zgłoszenie, a w razie pytań zaprasza do kontaktu targi@morena.org.pl lub telefonicznie 661270447.

targi-czas-na-mlodziez-3-4-10-2023-amberexpo-464155.jpg