Wirtualne dni otwarte gdańskich podstawówek

Gdańskie szkoły podstawowe zapraszają rodziców i opiekunów dzieci na dni otwarte w placówkach. Ze względu na pandemię i znaczny wzrost zakażeń, w tym roku dni otwarte odbędą się wirtualnie. Szkoły zaprezentują swoją ofertę na stronach internetowych.

Rodzicu, opiekunie! Jeśli Twoje dziecko lubi zdobywać nowe umiejętności, ciekawi je poznawanie świata, chętnie rysuje, zna nazwy kolorów i współdziała z rówieśnikami i dorosłymi – to najprawdopodobniej czas na kolejny etap edukacji!

Znajdź placówkę

Dni otwarte to doskonała okazja do tego, aby zapoznać się z placówką, w której może uczyć się nasze dziecko. Zachęcamy do zapoznania się z listą szkół podstawowych. W przygotowanym materiale znajdują się dokładne adresy, wskazanie dzielnicy a także filmy promujące przygotowane przez szkoły oraz aktywne linki do stron internetowych placówek.

Warto wiedzieć, że Rekrutacja rusza już w marcu 2022!

A może do zerówki?

Pamiętajmy także, że nauka w zerówce szkolnej nie różni się od edukacji w ostatniej grupie przedszkolnej. Tak samo jak tam, zapewnione jest całodzienne wyżywienie, 10-godzinna bezpłatna opieka, także podczas ferii zimowych i letnich w ramach organizowanego dyżuru. Opiekę świadczą wykwalifikowani nauczyciele, dzieci mają dostęp do bogatej infrastruktury szkolnej, w tym również wydzielonej przestrzeni do zabawy i gier sportowych.